Červenec 2015

POSLEDNÍ ZPRÁVA

1. července 2015 v 11:35 Informace
MOJI MILÍ, loučím se s vámi a děkuji vám všem - dětem i rodičům, za všechny krásné chvíle, které jsem s vámi prožila. Děkuji také za všechny překrásné dárečky a květiny. Byli jsme dobrá parta, cítila jsem se s vámi mladá a bylo mi s vámi moc dobře a příjemně. Děkuji rodičům, kteří mi hodně pomáhali - vyprali a vyžehlili žlutá trička, sáčky, pomohli třídě finačně, přinesli dětem občerstvení při turnaji v kopané i na závěr šk. roku.... Těším se, že se s některými uvidím a tímto děkuji za pozvání, ozvu se. Mějte se v životě moc a moc hezky, hodně lásky, štěstí a pohody!!!! Dětem přeji NÁDHERNÉ prázdniny plné dobrodružství a zajímavých setkání a hodně štěstí ve 4. třídě. Budu se těšit na vaše pohledy z prázdnin. Vaše Dagmar Vopatová*

PONDĚLÍ 29.6. - měli jsme jít na PRELÁT, ale pršelo, tak jsme museli zůstat ve třídě. Děti si hrály různé hry a také jsme si společně zahráli ŽIDLIČKOVANOU, PLNĚNÍ ÚKOLŮ a ŠKRTNI ČÍSLO, vůbec jsme se nenudili.

ÚTERÝ 30.6.2015

A už je to tady - poslední den ve 3. třídě, rozdávání vysvědčení a pochval.klukům to moc slušelo


napětí by se dalo krájet, co asi dostanu?


pan ředitel vyhlásil žáky, kterým byla udělena POCHVALA ŘEDITELE ŠKOLY za vynikající prospěch, vzorné chování, aktivitu ve vyučování, reprezentaci školy ve sportech nebo práci v ekotýmudalší děti dostaly POCHVALU TŘÍDNÍ UČITELKY za snahu, píli, vzornou domácí přípravu nebo za venčení pejsků v útulku


a pak nastala hostina - velké překvapení. Některé maminky se domluvily a nechaly dětem udělat nádherný dort KVĚTINKOVÁ TŘÍDA. Měly všechno perfektně zorganizované - tácky, vidličky, pití, pohárky, nůž na krájení - dort byl vynikající a MOC děkuji!!!


NÁDHERA!!!!

Pak mě čekalo další krásné překvapení od dětí - dostala jsem zajímavou knížku s věnováním a pak knihu s fotografiemi dětí a každý mi tam připsal nějaký vzkaz. Věřte, že jsem si u toho poplakala a říkám si, jak úžasné a skvělé děti to jsou!!!! Buďte na ně hodné a hodně je chvalte!!!!


Davídek drží knihu s fotografiemi


i děti dostaly dostaly dáreček na rozloučenou


ELIŠCE bylo moc líto, že nebude poslední den ve škole (už odjela na dovolenou) a tak nebude na společné fotce. Vyfotila jsem ji předem, patří do party.


DAVÍDEK N. naši školu reprezentoval v turnaji golfu. Tým školy obsadil 2. místo. Moc BLAHOPŘEJI!!!


KONEC - ZVONEC!!!!!!