ZPRÁVY ze 3.B

10. května 2015 v 10:51 |  Informace
V pondělí jsme byli v sále školy na výchovném koncertu. Děti se zajímavou formou seznámily s hudebními styly blues, pop, reagge a hip hop. Děti byly nadšené, protože byly vtažené do děje - tleskaly do rytmu, zpívaly, dělaly vlnu, repovaly... - ÚŽASNÉ!!!MATĚJ byl, jako vloni, vybraný do školního týmu turnaje Mc DONALD´s Capu, v okrskovém kole získali 1. místo a postupují do okresního kola. BLAHOPŘEJI!!


DAVID N. se vrátil z ozdravného pobytu z dalekého ostrova FUERTEVENTURA, kde soutěžil v šipkách a získal krásné 1. místo. BLAHOPŘEJI!!


Parta kamarádů - LUCINKA, KUBA, PATRIK N. a TEREZKA chodí pravidelně venčit pejsky z útulku. Byla jsem se na ně podívat a zjistila jsem, že opuštění pejskové to v útulku vůbec nemají jednoduché a tak se vždy moc těší na procházku s dětmi. Už je znají a mohutně je vítají.Lucinka a její roztomilý pejsek MÍŠAPatrik a pes BÉĎA


Kubík měl DŽEKA, ten se moc fotit nechtěl


Dětem moc DĚKUJI, že se pejskům ve svém volném čase věnují.


UČIVO:

* těším se na vaše básničky ke DNI MATEK

* český jazyk - budeme časovat slovesa v čase přítomném, minulém i budoucím. Nové učivo - skladební dvojice.

* matematika - písemné odčítání trojciferných čísel

* prvouka - člověk - smysly, poškození smyslů, lidé kolem nás
středa 13.5. - testík uč. str.29 - 31

DĚKUJI rodičům za toal. potřeby a zároveň upozorňuji ty, kteří ještě nezaplatili 300 Kč výlet WESTPARK a KOZODOJ a PS do 4. třídy 500 Kč, že termín splatnosti se blíží. Děkuji.

PŘÍJEMNÉ SLUNÍČKOVÉ DNY VŠEM PŘEJE vaše D. Vopatová*Úžasný
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama