CO NOVÉHO VE 3.B?

26. dubna 2015 v 10:00 |  Informace
V pátek 24.4. SAŠA a LUKÁŠ M., členového školního EKOTÝMU, se zúčastnili akce ZELENÁ ŠKOLA pod vedením p. uč. N. Kůtové. Naše škola získala v soutěži částku 10.000 Kč na zvelebení školního dvora, za pomoci p. ing. Z. Rákosové se nakoupily keře a jiné různé rostliny a členové Ekotýmu je v pátek vysázeli. I naši kluci pilně pracovali a já je za to MOC chválím!!!

O našich sportovkyních ADÉLCE P. a MARUŠCE jsem se dočetla v MARIÁNSKOLÁZEŇSKÝCH NOVINÁCH. Adélka zahájila orientační sezónu dvěma vítězstvími v kategorii D10, je členkou orientačního klubu MLOK. Maruška je členkou oddílu TJ Lokomotiva a v 1. kole ligy žáků v shinkyokushinu karate zažila premiéru. Oběma MOC blahopřeji!!! Podporuji a uznávám všechny mimoškolní aktivity dětí, jsou šikovné a já jsem na ně pyšná.


UČIVO:

* český jazyk - procvičujte doma určování podstatných jmen, jejich rod, číslo a pád, u sloves osobu a číslo. V tomto týdnu přidáme čas.

* matematika - dokončíme jednotky délky, hmotnosti a objemu. Na závěr si ve čtvrtek napíšeme SP na převádění jedntek a začneme písemné sčítání trojciferných čísel.

* prvouka - člověk

* v pátek 1. května je Svátek práce - STÁTNÍ SVÁTEK, děti mají volno. Do školy přijdou v pondělí 4.5.

KRÁSNÝ A ÚSPĚŠNÝ TÝDEN VŠEM PŘEJE vaše D. Vopatová*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama