INFO 26.1. - 29.1.2015

25. ledna 2015 v 10:02 |  Informace
* končí nám I. pololetí 3. třídy, známky na vysvědčení jsou uzavřené

* tento týden si děti odpočinou - nebudou dostávat domácí úkoly ani nebudeme psát žádné samostatné práce

* zpátky do normálu se vrátíme v pondělí 2.2.2015

* ve čtvrtek 29.1. děti dostanou výpis pololetního vysvědčení a někdo i pochvalný list. Budeme se normálně učit, zda bude zkrácené vyučování ještě nevím, dám včas vědět.

* v pátek 30.1. jsou pololetní prázdniny

* děti přijdou do školy v pondělí 2.2.2015

* v pondělí 9.2. navštívíme sál školy a program VÍTEJ NA PALUBĚ, vstupné 35 Kč. Protože nám už došla zásoba čtvrtek, budu muset pro II. pololetí nakoupit další. Budu tedy vybírat celkovou částku 70 Kč (35 Kč program, 35 Kč čtvrtky). DĚKUJI.


RADA RODIČŮ ROZHODLA:

DĚTI vstupují do budovy školy pouze vchodem ze dvora. V případě pozdního příchodu do školy, zvoňte na zvonky umístěné u vchodových dveří z Dvořákovy ulice. Postupně zvoňte na všechny zvonky, dokud se vám někdo neozve. U zvonků je instalovaná kamera.
RODIČE nevstupují do budovy školy ani do školní jídelny.
PROSÍM respektujte toto nařízení i pokyny kolegů, kteří mají u vchodu dozor a také pana recepčního, který byl nově ustanoven.

V PRVOUCE jsme se učili o SLUNCI - zdroj světla a tepla. Vesmír, planety, slunce - to je pro všechny děti velmi zajímavé téma. Pozvala jsem si ELIŠKU (moje vnučka), studentku Pedagogické fakulty v Plzni, která má v této oblasti velké znalosti. Dětem názorně vše vysvětlila, děti s velikým zájmem poslouchaly a pak měly spoustu dotazů. Dětem se hodina prvouky moc líbila. Eliška slíbila, že nás ještě přijde naučit rozeznávat druhy kamenů.ELIŠKAděti pozorně poslouchaly a protože je vesmír děsně zajímá, měly i spoustu dotazů


POHODOVÝ TÝDEN VŠEM MÝM TŘEŤÁČKŮM přeje vaše D. Vopatová*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama