STŘEDA 10.12.2014

13. prosince 2014 v 19:50 |  Informace
Dopoledne k nám přišli na návštěvu v rámci projektu SE SOVIČKOU VE ŠKOLE předškoláci z mateřské školy z VORY. Nejdříve jsme si s nimi zazpívali a naučili je písničku. Pak si společně se třeťáčky vyrobili veselý vánoční stromeček.Děti měly moc hezká žlutá trička se svými jmény


Dětí ze školky bylo 21, třeťáků 23, tak nás bylo ve třídě hodně a bylo to docela náročné. Ale malí i velcí pracovali se zaujetím a nadšením, tak jsme to výborně zvládli. ADÉLKA P. tam měla brášku Adámka. Nakonec si děti sněhuláčka nazdobily a všem se moc povedl.


Odpoledne nás čekal VÁNOČNÍ JARMARK. Měli jsme připraveno sedm výrobků a "naši prodavači" všechno prodali a vydělali úžasných 2.500 Kč. Polovina částky půjde na charitu a polovina naší třídě.
DĚKUJI MOC vám všem - dětem, rodičům, prarodičům i kamarádům třídy 3.B, že jste nás podpořili a u našeho stánku nakoupili.


Šiškové stromečky měly největší úspěch


Líbily se i košíčky
I ostatní výrobky byly moc hezké
Naše parta prodavačů


LUKÁŠEK M. byl náš pokladník, jeho mamince to moc slušelo


Jsme kamarádi a z toho mám velkou radost

Prosím, přečtěte si pozorně VÁNOČNÍ INFO a podepište. Prosím také, abyste pomohli dětem s výběrem menšího dárečku pro kamaráda, aby nebyl někdo zklamaný. Z téhož důvodu prosím, v případě onemocnění dítěte, dáreček doručit do pátku do třídy. Moc děkuji.
Pokud bude v pátek zkrácené vyučování, dám včas vědět.

PŘEDVÁNOČNÍ ČAS PLNÝ POHODY VŠEM PŘEJE vaše D. Vopatová*Usmívající se
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama