PŘEDVÁNOČNÍ TÝDEN VE 3.B

21. prosince 2014 v 10:34
V pondělí jsme se byli podívat na vystoupení mažoretek KOPRETINKY Z JIHU v sále školy. Vystupovala tam i naše DOMINIKA, moc jí to slušelo.
V úterý měly děti poslední plavání a ve třídě jsme pak s koleg. J. Klusákovou rozdaly dětem "mokrá vysvědčení". Většina z nich dostala delfína, někdo kapříka a želvu.Ve čtvrtek jsme hráli soutěž v golfu. A velký úspěch - z 90 zúčastněných třeťáků byl ŠTĚPÁNEK na 3. místě a DAVÍDEK N. na 2. místě!!! Ze 4 třetích tříd byla naše třída na 2. místě, celkově pak z 12 zúčastněných tříd I. stupně (prvňáčkové nesoutěžili) jsme získali úžasné 3. místo. Všem BLAHOPŘEJI!!!


ŠTĚPÁNEK a DAVÍDEK si odnesli diplom a balíček dobrot


Naše třída ve žlutých tričkách byla skvělý tým


Slavnostní vyhlašování vítězů a předávání cen - Václav KOTOUN (hlavní organizátor), Petr BUDKA (trenér), František KURKA (ředitel školy)


Natáčela i mariolázeňská televize


MARTÍNEK převzal diplom pro třídu za 2. místo

V pátek jsme se už neučili. Zahráli jsme si hry, zazpívali si koledy s p. uč. Maruškou, rozdali si dárky a pak jen pili a hodovali.


Přeji všem KRÁSNÉ a ŠŤASTNÉ VÁNOCE, zdraví, pohodu a spokojenost. Také moc všem děkuji za milé dárečky k svátku i k Vánocům. Vaše D. Vopatová*

 


Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 21. prosince 2014 v 10:52 | Reagovat

Jéjo, isto bolo super, tak šťastné a veselé aj Vám! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama