NOVINKY ZE TŘÍDY

24. května 2014 v 23:54 |  Informace
Tým školy kategorie 2. a 3. třídy s naším MATĚJEM získal 3. místo v okresním kole na turnaji v kopané


Matěj s pohárem a medailí - super!!!

DAVÍDEK N. nám všem poslal obrovský pohled z Lanzarote


Ve čtvrtek jsme byli na stadionu běhat 500 m. Bylo velké vedro, ale všechny děti to zvládly a doběhly do cíle v dobrém čase


* v pátek jsme psali dost těžký diktát - slova se skupinou mě a musím děti pochválit, 17 dětí dostalo 1 s obrázkem. Mám velkou radost!
* poslední schůzka rodičů bude v pondělí 9.6., budu informovat o prospěchu a chování dětí, o 3. třídě a před prázdninami se rozloučíme. Budu se na vás moc těšit.
* v českém jazyce jsme začali poslední učivo 2. třídy - párové souhlásky na konci slov. Učivo je dost těžké, proto doporučuji doma procvičovat
* v matematice pokračujeme v násobení a dělení. Násobilka bude i stěžejním učivem ve 3. třídě, proto doporučuji o prázdninách opakovat. Teď mě napadlo, že existuje na procvičování násobení a dělení sešit POČÍTÁME ZPAMĚTI a pokud budete mít někdo zájem, můžu ho dětem na prázdniny objednat. V pondělí zjistím kolik stojí a dám vědět.
* PROSÍM, hned jak děti přinesou domů fotografie, pošlete za ně peníze. Také nezapomeňte včas zaplatit částku 500 Kč na PS do 3. třídy. Škola končí o týden dříve a tak je na vše méně času. Děkuji za pochopení.
* poslední akce v tomto šk. roce bude 4.6. ŠKOLNÍ VÝLET. Podrobné info už brzy.
* závěr školního roku je vždy velmi náročný, síly ubývají, ale vydržíme - děti, rodiče i učitelka!

HODNĚ SIL DO ZÁVĚRU ŠKOLNÍHO ROKU všem přeje vaše D. Vopatová*Usmívající se
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama