VYCHÁZKA NA ZAHRADU

21. dubna 2013 v 13:48 |  Informace
Konečně se udělalo hezky a my se mohli vydat pozorovat jarní přírodu. S maminkou Martínka Rákose jsem se domluvila, že nám ukáže na jejich zahrádce první jarní květiny, zahradní nářadí a zasijeme ředkvičky.
V pondělí jsme si šli prohlédnout jarní květiny v zahrádkách kolem školy


Ve čtvrtek bylo přímo léto a my jsme navštívili zahrádku u RákosůZáhon se nejdříve musí zrýt


pak hráběmi uhrabatpo vysetí ředkviček ELIŠKA s HÁVÍ pořádně záhon zalila


Loučíme se, ale domluvili jsme se, že až ředkvičky vyrostou, přijdeme se na zahrádku znovu podívat a možná už i ředkvičky ochutnáme. MOC DĚKUJEME!!!


VÁŽENÍ RODIČE, obracím se na vás s prosbou o pomoc. V měsíci červnu proběhnou na naší škole oslavy 90. výročí založení školy. Součástí oslav bude AKADEMIE, kde se představí krátkým vystoupením v sále školy, všechny třídy I.stupně. Začínám s naší třídou připravovat pásmo básniček a písniček, naše děti budou princezny a princové.
Prosila bych, abyste mi pomohli s kostýmy. Zjistila jsem, že holčičky většinou šaty princezen mají (stačí i letní šaty), tak tady problém nebude. Prosím tedy maminky chlapců, aby vymyslely a připravily pro svého syna jednoduchý kostým prince. Píši to s předstihem, aby nás nehonil čas.

Další částí oslav bude akce 90 KG GRANULÍ PRO OPUŠTĚNÉ PEJSKY A KOČIČKY. Děti už teď mohou přinášet balíčky granulí, já je budu shromažďovat v kabinetu. Věřím, že nebudeme lhostejní k této výzvě a naše třída se úspěšně zúčastní.

VŠEM MOC A MOC DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI A PŘEJI NÁDHERNÝ TÝDEN!!! Vaše Dagmar Vopatová*

INFO:


3.6.2013 Poslední schůzka rodičů v 1.třídě

7.6.2013 Školní výlet - ekofarma KOZODOJ s výukovým programem DOMÁCÍ ZVÍŘATA. Autobus zdarma (platí EU), vstup 60 Kč, jízda na koni 20Kč (dobrovolné). Podrobné info napíši včas.

13.6.2013 Vystoupení třídy 1.B v sále školy - součást 90.výročí založení školy 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama